O firmie

Tę stronę oceniło już 15 osób.
Średnia ocen to 4.33 na 5 możliwych.
Brak oceny

Projektowanie i produkcja od 2001 roku

Sursys - siedziba firmy

Przedsiębiorstwo SURSYS Sp. z o. o. powstało w 2001 roku w Tarnowskich Górach. Od początku istnienia nasze działania obejmowały projektowanie i produkcję spawanych konstrukcji stalowych oraz wentylatorów przemysłowych. Kilkanaście lat doświadczeń i poznawania potrzeb Klientów z różnych branż, pozwala nam dzisiaj sprostać każdemu, nawet najbardziej wymagającemu i skomplikowanemu zadaniu.

Rozwój zaplecza technologicznego

Po 6 latach działalności, wraz ze wzrostem możliwości konstrukcyjnych oraz rosnącymi oczekiwaniami Klientów, rozpoczęliśmy poszukiwania większych hal produkcyjnych. W 2007 roku, zakupiliśmy w Bytomiu halę o powierzchni 1500 m2, w której produkcja odbywała się przez 7 następnych lat. W 2013 roku, nabyliśmy kolejną, nowoczesną halę w Bytomiu o powierzchni aż 4500m2, opuszczając poprzednie pomieszczenia. Inwestycja objęła stworzenie profesjonalnie przygotowanego, wydzielonego stanowiska do produkcji wyrobów ze stali kwasoodpornej i nierdzewnej.

Większe możliwości produkcyjne

Adaptacja nowej hali oraz dynamiczny rozwój kadr i technologii, pozwoliło rozszerzyć naszą ofertę o:

  • produkcję konstrukcji wielkogabarytowych
  • możliwość realizacji skomplikowanych projektów obudów wentylatorowych i wymienników ciepła
  • kompleksowy montaż urządzeń przemysłowych (głównie wentylatorów)
  • usługę prac spawalniczych

Klienci zaczęli powierzać nam coraz większe inwestycje w kraju i zagranicą, dzięki czemu nasi projektanci są dzisiaj przygotowani do rozwiązania niemal każdego problemu technicznego z zakresu konstrukcji stalowych, konwektorów oraz wentylatorów przemysłowych.

Ludzie, certyfikaty, uprawnienia

Zatrudniamy doświadczoną kadrę inżynieryjną oraz wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych. Procedury w naszej firmie odpowiadają restrykcyjnym normom ISO 9001:2015, AD 2000 Merkblatt HP 0 and EN ISO 3834-2 oraz EN 1090-2 – zgodnie z najnowszymi, unijnymi dyrektywami. Posiadamy aktualne certyfikaty spawalnicze.

Zobacz nasze certyfikaty

Współpraca z Pollrich DLK

Przy produkcji wentylatorów przemysłowych ściśle współpracujemy z niemieckim gigantem tej branży, firmą PollrichDLK. Jako polski partner, zajmujemy się produkcją i sprzedażą różnego rodzaju konstrukcji w tym: wentylatorów osiowych, strumieniowych, oddymiających czy promieniowych. Wszystkie wentylatory wytwarzamy na terenie hali produkcyjnej Sursys w Bytomiu. Korzystamy z planów technologicznych Pollrich DLK i tylko i wyłącznie z atestowanych materiałów. Dlatego właśnie nasze wentylatory z łatwością spełniają surowe normy jakościowe. 

Zapraszamy do współpracy Inwestorów z całej Europy